LV   ENG
Baltijas Filmu un mediju skolas labāko īsfilmu skate [07.04.2010. 10:04]
Anna Salmane, "kim?" projektu vadītāja
Svētdien, 11. aprīlī 18.00 kim? mītnes 3. stāvā notiks Baltijas Filmu un mediju skolas (BMF) labāko īsfilmu skate. Par iespējām studēt kino profesijas Tallinā bakalaura un maģistra līmenī stāstīs skolas radošais direktors Martins Adamso.
 
Martins Adamso. Publicitātes foto
 
Īsfilmu skate noslēgs Baltijas Filmu un mediju skolas Tallinā, Rīgas Kinoskolas un kim? kopīgo projektu – radošo darbnīcu, kuras laikā 10.-11.aprīlī Spīķeros tiks filmēti jauniešu scenāriji, kas uzvarējuši jau iepriekš izsludinātajā radošo darbu konkursā. Īsfilmu scenāriju projektu atlasi veica Baltijas mediju skolas pasniedzēji.

Baltijas Filmu un Mediju skola ir Tallinas universitātes struktūrvienība, kas piedāvā audiovizuālo apmācību gan maģistra, gan arī bakalaura līmenī. BMF atbalsta viedokli, ka audiovizuālai izglītībai ir jāattīstās ne tikai akadēmiskās, bet arī interešu izglītības līmenī. Baltijas Filmu un Mediju skolas radošais direktors Martins Adamso uzskata: „Latvija ir viena no tām valstīm, kuras radošā potenciāla dēļ arī tika izveidota Baltijas Filmu un Mediju skola Tallinā. Mēs priecājamies, ka pirmajos šīs skolas pastāvēšanas gados tajā ir mācījušies teju simts studentu no Latvijas.”

Baltijas Filmu un Mediju skola nodrošinās Radošās darbnīcas Spīķeros tehnisko atbalstu, kā arī piedāvās intensīvu treniņu programmu šīs augstskolas pasniedzēju vadībā. Radošās darbnīcas noslēgumā interesenti tiks iepazīstināti ar šīs augstskolas studentu darbiem, kā arī informēti par iespējām studēt kino un audiovizuālos medijus Tallinā. Seansā tiks rādītas labākās Baltijas Mediju skolā tapušās filmas. Laika periods – kopš šīs Tallinas Universitātes sastāvā esošās skolas dibināšanas, tātad – četri gadi.

Ieeja bez maksas.
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts