LV   ENG
Latvijas – Hongkongas kopražojuma filmā "AMAYA"
Inga Beitiņa, „Krukfilms“ reklāmas projektu vadītāja
14. septembrī pasaules pirmizrādi Rīgā piedzīvos spēlfilma AMAYA un savu klātbūtni nozīmīgajā pirmizrādes brīdī apstiprinājusi arī AMAYA galvenās lomas atveidotāja – japāņu kinozvaigzne Kaori Momoi. Pasaule viņu iepazina pēc piedalīšanās Roba Maršala filmā “Geišas atmiņas” un Aleksandra Sokurova “Saule”.
 
Jau šobrīd filmas gaidīšanas svētku noskaņās var vieglāk iejusties, klausoties radio SWH, kur tiek atskaņota filmas balāde World is Full of Love. Dziesmas autors un izpildītājs Andrius Mamontovas 11.Šanhajas kinofestivālā apbalvots kā Labākais mūzikas autors par Māra Martinsona iepriekšējo filmu “Nevajadzīgie ļaudis (savukārt pats Māris Martinsons tika godalgots kā labākais šī festivāla režisors).

Aicinām vairāk meklēt informāciju par filmu Latvijas medijos un sociālajā vietnē www.facebook.com/amaya.filma , kur no nākamās nedēļas rīkosim konkursus un sāksim izspēlēt ielūgumus uz filmas pirmizrādi, kā arī dosim iespēju laimēt balvas ar filmas simboliku.

8. septembrī plānojam rīkot atvēršanas svētkus Māra Martinsona grāmatai - garstāstam "AMAYA" (izdevniecība “Dienas Grāmata”), ko no 9. septembra varēs iegādāties "Jāņa Rozes" un "Valters un Rapa" grāmatnīcās visā Latvijā. Grāmatas un filmas autors Māris Martinsons stāsta: “Par grāmatas un vēlāk arī filmas ideju esmu pateicīgs aktrisei Kaori Momoi, tieši viņa bija iedvesmas avots šim stāstam. Grāmatas izdošana ir unikāls gadījums Latvijas kinovēsturē – līdz ar pirmizrādi skatītājiem tiek dāvāta iespēja iepazīties arī ar filmas stāstu rakstītā versijā, tomēr grāmata "AMAYA" nav filmas scenārija kopija, tām ir katrai sava dzīve”.

Latvijas – Hongkongas kopražojuma filmā "AMAYA" ir veiksmīgi komplektēts multinacionāls aktieru ansamblis – galveno lomu atveido japāņu izcilā kinozvaigzne Kaori Momoi, līdzās viņai Latvijas publikai labi zināmā teātra un kino dīva Kristīne Nevarauska, un jaunā Laura Luīze Dzenīte. Galveno vīrieša lomu tēlo lietuviešu aktieris un mūzikas leģenda Andrius Mamontovas. Operatora darbam Māris Martinsons veiksmīgā tandēmā jau otro reizi uzaicinājis vienu no labākajiem Baltijas kinooperatoriem Gintu Bērziņu.

Filma "AMAYA" veidota, sadarbojoties kinoproducentu kompānijai “Krukfilms” (Latvija) ar kino studiju „October Pictures“ (Honkonga). Filma tapusi, pateicoties privātiem investoriem no Latvijas un Lietuvas, kā arī Nacionālā kino centra atbalstam.

Filmas "AMAYA" treileris latviešu valodā www.youtube.com/watch?v=lQGJemtH5sE

Treileris krievu valodā www.youtube.com/watch?v=QgNswj1vnqY

Dziesmas World is Full of Love video www.youtube.com/watch?v=3l945HHd-a0

Filmas "AMAYA" profils www.Facebook.com/amaya.filma
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts