LV   ENG
Kinoforuma „Arsenāla” kinonakts
Liene Linde
Ceturtdien, 9. septembrī, nedēļu pirms starptautiskā kinoforuma „Arsenāls” sākuma, klubā „Nabaklab” notiek „Arsenāla” ieskaņas nakts ar īsfilmu programmu sešu stundu garumā.
 
Kadrs no īsfilmas "Arēna".
 
„Arsenāla” kinonakts sāksies plkst. 22:00, un tajā tiks demonstrētas 25 īsfilmas, to vidū poļu dokumentālais road-movie „Dialog” (2009) par divu poļu fotogrāfu piedzīvojumiem Īslandē, pa vienai īsfilmai no Vācijas un Nīderlandes, kā arī virkne visdažādāko spāņu filmu. Filmu centrā kapracis, kas kaislīgi iemīl sievieti, kura nāk apkopt sava vīra kapu, zaglēns un noslēpumaina somiņa veļas mazgātavā, mirklis bērna dzīvē, kad izrādās, ka Dievs nav mūsu pusē, šaha spēle trīs pasaules karu garumā, pasaulē labākais peldētājs, kas vienkārši vēlas noķert nāru, ciemiņi no viņpasaules, šausmu pasaka bērniem...

Kinonakts programma piedāvās iespaidīgu žanru daudzveidību – no drāmas, komēdijas un detektīva līdz rēvijai un eksperimentālajam kino. Kinonakts sniegtais ieskats tēmu un formas ziņā eksplozīvajā spāņu kino apkopos īsfilmas, kas tapušas pēdējo astoņu gadu laikā.

Ieeja „Nabaklab” kinonaktī ir bez maksas.

Kinoforums „Arsenāls” norisināsies Rīgā no 17. līdz 26. septembrim.

Kluba „Nabaklab” mājaslapa: www.nabaklab.lv
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts