VIZUĀLO MĀKSLU PORTĀLS

LV   ENG
LNMM informē par darba laiku 18. novembrī
Nataļja Sujunšalijeva, LNMM Reklāmas un informācijas darba kuratore
Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 2010. gada 18. novembrī Latvijas Nacionālais mākslas muzejs dāvina saviem apmeklētājiem iespēju apskatīt izstādi „Baltu māksla” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10/20) no plkst. 11.00 līdz 17.00.
 
 
Izstāde iepazīstinās ar plašu baltu rotu un tekstiliju klāstu no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Skatītājiem būs atvērtas arī muzeja pastāvīgās ekspozīcijas.

18. novembrī apmeklētājiem būs slēgta LNMM galvenā ēka (K.Valdemāra ielā 10a), LNMM izstāžu zāle Arsenāls (Torņa ielā 1), R.Sutas un A.Beļcovas muzejs (Elizabetes ielā 57a, dz. 26).

Pirms un pēc svētku dienās visu LNMM muzeju darba laiks paliek bez izmaiņām. Plašāk: www.lnmm.lv/lv/lnmm/info/visit/plan/hours.
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC [ 16:50 12.10.2015. finance_institute2015 [at] outlook.com ]
Uzmanibu !!

Tas ir Aso ietaupijums un aizdevumu kreditešanas uznemums. ja jums ir nepieciešams kredits, lai personigo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai nodzestu visu savu rekinu, ludzu sazinieties ar musu musu šeit e-pastu: lai iegutu vairak informacijas. Jusu informacijai, musu uznemums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni noklut atpakal pie mums nekavejoties, lai sanemtu darits ar savu kredita parvedums apstiprinajuma dokuments ok.

Sazinaties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemerot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts