VIZUĀLO MĀKSLU PORTĀLS

LV   ENG
Komiksu meistardarbnīca
Komiksu kultūras žurnāls "kuš!"
17. un 18. novembrī radošajā telpā "Tasty" "Finest" komiksu radošā meistardarbnīca. Vada : Aino Sutinena un Karri Laitinens, komiksu mākslinieki no Somijas.
 
 
Darbnīca norisināsies divās daļās – pirmajā vakarā dalībnieki tiks iepazīstināti un instruēti radīt dažādus tēlus, otrajā dienā – somu mākslinieču padomu vadīti, dalībnieki veidos komiksus un pašradītus izdevumus (samizdatus jeb fanzīnus). Meistardarbnīca veidota tiem, kuri jau ir iemēģinājuši roku vizuālajā mākslā, bet arī vēl ne-profesionāli talanti ar priekšzināšanām zīmēšanā tiek laipni gaidīti. Vietu skaits ierobežots.

Laiks:
Trešdien, 17. novembrī 18.00 – 20.00
un ceturtdien, 18. novembrī 11.00 - 18.00

Materiāli: Dalībnieki ņem līdzi zīmēšanas instrumentus; papīru nodrošina darbnīcas rīkotāji.

Katrs dalībnieks saņem somu komiksu izdevumu "KutiKuti" par brīvu.

Dalības maksa: 6 lati, mākslas studentiem 4 lati par abām dienām. (Apmaksa jāveic pirmajā dienā).

Dalībnieku skaits un pieteikšanās: Maksimālais dalībnieku skaits ir ne vairāk par 20, tāpēc lūdzam pieteikties līdz pirmdienai, 15. novembrim, sūtot e-pastu uz kushmens(at)gmail(.)com, kurā iekļauta sekojoša informācija: vārds, vecums, izglītība un tiem, kuri nav mākslas jomu studenti vai absolventi, ja iespējams, darbu paraugi (jpg. formātā ar zemu izšķirtspēju).

Atbalsta: radošā telpa „Tasty”, Somu institūts Tallinā, "kuš!".
 
Radošā telpa "Tasty"
Martas iela 1, Rīga
p., o., t., c., pt. 11.00–18.00
s. 12.00–15.00
svētdienās slēgts
www.tastytelpa.lv
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC [ 16:52 12.10.2015. finance_institute2015 [at] outlook.com ]
Uzmanibu !!

Tas ir Aso ietaupijums un aizdevumu kreditešanas uznemums. ja jums ir nepieciešams kredits, lai personigo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai nodzestu visu savu rekinu, ludzu sazinieties ar musu musu šeit e-pastu: lai iegutu vairak informacijas. Jusu informacijai, musu uznemums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni noklut atpakal pie mums nekavejoties, lai sanemtu darits ar savu kredita parvedums apstiprinajuma dokuments ok.

Sazinaties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemerot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts