VIZUĀLO MĀKSLU PORTĀLS

LV   ENG
Lēdurgas mākslas skolas 20 gadu jubilejas izstāde
Anna Audere, "Rīgas mākslas telpa" biroja vadītāja
17.11.2010 - 12.12.2010

No 17. novembra Melngalvju nama galerijā apskatāmi Lēdurgas mākslas skolas pedagogu un audzēkņu darbi kopīgā izstādē par godu skolas 20 gadu jubilejai.
 
Margaritas Miņenkovas zīmējums
 
Izstāde veidota ar mērķi sniegt plašāku ieskatu par Lēdurgas mākslas skolas darbu 20 gadu laikā un iespējām mākslas un kultūrizglītības jomā, kādas bērni un jaunieši apgūst vizuāli plastiskās mākslas programmā.

Augsti kvalificētu pedagogu vadībā Lēdurgas mākslas skolā ir iespējams apgūt zināšanas un prasmes aušanā, batikošanā, zīda apgleznošanā, knipelēšanā, keramikas izstrādājumu veidošanā, porcelāna apgleznošanā, koktēlniecībā, metāla mākslinieciskajā apstrādē, grafikā un datorgrafikā. Audzēkņi apgūst arī iemaņas kompozīcijā, gleznošanu, zīmēšanu, veidošanu, mākslas valodas pamatus, iepazīstas ar latviešu tautas mākslu, tādējādi sagatavojoties izglītības apguves turpināšanai mākslas un dizaina novirziena mācību iestādēs.

20 gadu laikā Lēdurgas mākslas skola ir kļuvusi par kultūrizglītības centru Lēdurgas un Vidrižu pagastos, nodrošinot audzēkņu jaunrades spēju un dažādu mākslas un kultūras projektu īstenošanas attīstīšanu.

Lēdurgā jau izsenis veidojušās stabilas kultūras tradīcijas. Šeit ir notikušas pirmās Mākslas dienas Limbažu rajonā, pirmie mākslinieku plenēri, Kultūras namā sekojis pasākums pasākumam, kā arī likumsakarīgs turpinājums tam bijusi mākslas skolas radīšana. Savukārt uz skolas bāzes tika dibināta Lēdurgas Tautskola, dzimusi doma par Limbažu rajona Mākslinieku organizāciju, tika atsākta bērnudārza darbība.

Lēdurgas mākslas skolas 20 gadu jubilejas izstāde būs apskatāma līdz 12.decembrim Melngalvju nama galerijā.

Melngalvju nams apmeklētājiem atvērts otrdienās–svētdienās no 11.00 līdz 17.00. Slēgts pirmdienās.
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC [ 16:53 12.10.2015. finance_institute2015 [at] outlook.com ]
Uzmanibu !!

Tas ir Aso ietaupijums un aizdevumu kreditešanas uznemums. ja jums ir nepieciešams kredits, lai personigo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai nodzestu visu savu rekinu, ludzu sazinieties ar musu musu šeit e-pastu: lai iegutu vairak informacijas. Jusu informacijai, musu uznemums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni noklut atpakal pie mums nekavejoties, lai sanemtu darits ar savu kredita parvedums apstiprinajuma dokuments ok.

Sazinaties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemerot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts