LV   ENG
"2ANNAS" filmu programma
Amanda Boka, "2ANNAS" projekta koordinatore
Starptautiskais īsfilmu festivāls "2ANNAS" saviem cienītājiem piedāvā aizraujošas filmu programmas divās Rīgas izklaides vietās. Kafejnīcā "Piens" 7. decembrī pl. 19:00. Klubā "Nabaklab" 13. decembrī pl. 20:00.
 
 
Ik nedēļu "2ANNAS" viesosies pie saviem draugiem - "Piens" un "Nabaklab" ar īpaši veidotām programmām "2ANNU projektors", lai tiktos ar saviem skatītājiem vēl pirms festivāla galvenā notikuma – maija pēdējā nedēļā notiekošā Starptautiskā īsfilmu festivāla "2ANNAS".

Kā pirmā tiks izrādīta Latvijas jauno režisoru filmu programma, kas nupat atgriezusies Rīgā pēc izrādīšanas 20 Latvijas vietās. Iemantojusi interesi un atsaucību, tā tiks izrādīta papildus seansos, lai to vēl neredzējušajiem dotu iespēju iepazīt pašmāju jaunos talantus.

"2ANNU projektora" 1. programmas – Latvijas jauno režisoru kino izrāžu laiki un vietas:
Kafejnīca "Piens", 7. decembris, 19:00. Klubs "Nabaklab", 13. decembris, 20:00.

Ieeja – brīva.

Skaidrākam skatam un domu gājienam rekomendējam dzērienu!

Turpinot aizsākto, šai programmai sekos citas īpaši atlasītas filmu skates, aicinot visus pievienoties mums siltā, mājīgā atmosfērā ar karsta dzēriena krūzi. Jau zināms, ka ap Ziemassvētku laiku acis un prātu priecēs eksperimentālā kino izlase, kas īpaši patiks tiem, kas gada nogales svētkus nesvin, vai tieši otrādi – svin uz pilnu klapi kopā ar domubiedriem.

Vairāk informācijas: www.2annas.lv
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts